Programy do naprawy i regeneracji dysków twardych.MHDD ver 4.6

Darmowy program działający niezależnie od systemu operacyjnego zainstalowanego na dysku. Przy jego pomocy zdjagnozujemy oraz naprawimy większość błędów występujących na dysku twardym komputera. Do głównych funkcji tej aplikacji zaliczyć można skanowanie powierzchni dysku oraz oznaczenie błędnych sektorów na nim występujących, możliwość wykonania niskopoziomowego formatowania dysku (zerowania).

Po pobraniu plik należy rozpakować a zawarty w nim obraz nagrać na płytę CD. Następnie uruchomić komputer botując go z napędu CD/DVD.

UWAGA! - przed rozpoczęciem pracy z MMHD dokładnie zapoznaj się z jego dokumentacją. Niewłaściwe użycie programu może doprowadzić do awarii dysku.


Nazwa programu: MHDD ver. 4.6
Przeznaczenie: Diagnostyka i naprawa dysków twardych
Producent: HDDGURU.COM
Data wydania: 2010
Język: angielski
System operacyjny: DOS 7.1
Rozmiar: 449 kb
Licencja: Free
Pobieranie: Pobierz

HDD Regenerator V 1.71

Niestety płatny program do naprawy badsektorów z dysku twardego [60 $]. Potrafi usunąć nawet 60 % błędnych sektorów występujących na "twardzielu".

Po pobraniu program instalujemy na dysk twardy. Następnie postępujemy według zalecń programu. HDD Regenerator możemy nagrać na płyŧę lub napęd flash. Następnie należy uruchomić komputer z wybranego napędu.

UWAGA ! - przed rozpoczęciem pracy z programem dokładnie zapoznaj się z jego dokumentacją. Niewłaściwe użycie aplikacji może doprowadzić do awarii dysku.


Nazwa programu: HDD Regenerator
Przeznaczenie: Diagnostyka i naprawa dysków twardych
Producent: dposoft.net
Data wydania: 2011
Język: angielski
System operacyjny: DOS 7.1
Rozmiar: 1.8 MB
Licencja: Free
Pobieranie: Pobierz

 
Jesteś na stronie Główna - Ściągnij - Narzędzia dyskoweFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/pcadmin/domains/pecetmania.pl/public_html/comments/comments.php:42 Stack trace: #0 /home/pcadmin/domains/pecetmania.pl/public_html/sciagnij/sciagnij_dos_narzedzia_dyskowe.php(195): require() #1 {main} thrown in /home/pcadmin/domains/pecetmania.pl/public_html/comments/comments.php on line 42